top of page
Sphere on Spiral Stairs

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve firmamıza duyulan güveni ismimizle yaşatmak, yenilikleri takip ederek, geleneksel aile yapımızda varolan değerlerimizi yitirmeden, çağı yakalayıp çağdaş yaşama hitap edecek konutlar ve işmerkezleri ile binlerce kişiye yuvalarının ve işyerlerinin kapılarını açmak. ​ ​ 

Misyonumuz

Ülkemizin yapı sektörüne öncülük eden ve bu sektörde marka olan BÜYÜKUZUNLAR markasını güvenilir ve konforlu yaşam alanları üreterek firmamızda yaşatmak ve gelecek nesillere aynı ilkeli, istikrarlı ve dürüst yaklaşımımızla aktarmaktır. ​ ​

Kalite Politikamız

40 yıldır inşaat sektöründe faaliyetlerine devam eden Büyük Uzunlar İnşaat; Maltepe, Küçükyalı, İdealtepe ve Ortaköy'de gerçekleştirdiği projelerin ardından şimdi de Şile ve Çamlıca'da deprem yönetmeliklerine uygun; sosyal tesisleri, teknoloji harikası konutlarıyla, konforunuzu ve güvenliğinizi düşünerek mutluluk inşa etmektedir.
Büyük Uzunlar İnşaat 2004 yılında Ali Emrah Büyük, Mehmet Ali Uzunlar ve Yusuf Uzunlar tarafından kurulmuştur.
 
Kurucularımızdan Ali Emrah Büyük aslen Konya bozkırlı olup 1968 senesinde İstanbul da doğmuştur. İlk orta ve liseyi İstanbul da okumuş ve 1991 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi mimarlık fakültesini derece ile bitirmiştir.

Yusuf uzunlar 1958 Trabzon Of doğumludur. İlk orta ve liseyi İstanbul da okumuştur. Maalesef 2015 yılında aramızdan ayrılmıştır.

Mehmet Ali Uzunlar 1966 Trabzon Of doğumludur. İlk orta ve liseyi İstanbul da okumuştur.
 
Kendimizi İstanbul'u daha güzel hale getirmeye adadık, güven ve doğruluktan şaşmadan inşaat konusunda yola çıktık.
bottom of page